KOMŠIJE ODUŠEVILE ZLATNU OLIMPIJKU: Milica Mandić dobila mural u naselju Stepa Stepanović
NAŠU zlatnu olimpijku Milicu Mandić dočekale su ponosne komšije ispred murala sa njenim likom.
Foto: D.Milovanović
Mnogobrojna deca iz naselja Stepa Stepanović, spremila su cveće i transparente, na koje je zlatna tekvondistkinja reagovala sa suzama. Ipak, imala je strpljenja da preuzme cveće od dece, pisma i da se fotografiše sa njima.
Mural je delo umetnika Milana Milosavljevića, a lokacija je odabrana zato što ovuda svi prolaze i preko puta je škola. Milica Mandić inače stanuje u drugom delu naselja.
Foto: D.Milovanović
Milica je došla u pratnji verenika Marka Đuričića.
Podsetimo, ona je osvojila zlatnu medalju u tekvondou za takmičarke do 67 kilograma. Ovo je bila njeno drugo najsjajnije odličje, prethodno se na najvišem mestu pobedničkog postolja našla u Londonu 2012. godine.
FOTO: D. Milovanović
Preporučujemo
NIKOLA PENIĆ NAKON USPEHA TEKVONDOISTKINjA: Na Milicu i Tijanu da se svi ugledaju
06. 08. 2021. u 15:40
SRPSKO-HRVATSKA POSLA! Australijan open bi mogao da dobije istorijske šampione
26. 01. 2026. u 11:15
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
26. 01. 2026. u 07:00
HRVATSKI HULIGANI NAPALI SRBE - DEVET HRVATA ZAVRŠILO U BOLNICI: Detalji tuče navijača u Tuzli
Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske.
25. 01. 2026. u 14:30
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (1)