DA LI SU DELFINI OŠTEĆENI? FANTOMSKI GOL ŠPANACA: Ni sramna odluka sudija nije mogla da sruši moćnu Srbiju (VIDEO)

06. 08. 2021. u 14:36

SRBIJA i Španija su igrale dramatično polufinale u vaterpolu, a na nešto više od četiri minuta do kraja meča se desio kontroverzni trenutak kada je Špancima priznat nepostojeći pogodak.

ДА ЛИ СУ ДЕЛФИНИ ОШТЕЋЕНИ? ФАНТОМСКИ ГОЛ ШПАНАЦА: Ни срамна одлука судија није могла да сруши моћну Србију (ВИДЕО)

Mitrović je sjajno odbranio udarac sa krila španskom vaterpolisti pri rezultatu 7:6, a u nastavku akcije smo uspeli da se odbranimo i krenemo u napad, ali su sudije odlučile da gledaju snimak.

Odbranu Mitrovića su preinačili u pogodak jer je lopta navodno prešla zamišljenu gol liniju, što je izazvalo revolt među našim igračima u bazenu.

U najmanju ruku, sumnjiva odluka, koja je doneta sa velikim zakašnjenjem.

Srbija je preživela tu krađu i na kraju osle velike drame uspela da savlada Španiju rezultatom 10:9 i plasira se u finale.