MAGIČNO VEČE MILOŠA TEODOSIĆA: Srbin gura Virtus ka finalu Evrokupa

06. 04. 2021. u 23:01

KOŠARKAŠI Virtusa slavili su protiv Uniksa rezultatom 80:76 na domaćem parketu u prvom polufinalnom meču Evrokupa.

МАГИЧНО ВЕЧЕ МИЛОША ТЕОДОСИЋА: Србин гура Виртус ка финалу Еврокупа

Italijanski tim u Evrokupu nema nijedan poraz, a nedostajalo je malo da ga večeras upišu protiv ruskog tima.

Tim Saše Đorđevića bio je za nijansu bolji u prvom poluvremenu. Na pauzu su otišli uz prednost 44:36. Potom je Uniks u trećoj četvrtini dodao gas i sa 20:12 izjednačio na 56:56 pred ulazak u poslednjih 10 minuta.

Viđena je rezultatska klackalica, a na kraju su se Italijani bolje snašli i sigurno priveli meč kraju.

Najefikasniji je bio Miloš Teodosić sa 25 poena, 6 skokova i 5 asistencija, dok je Belineli upisao 12 poena, a Stefan Marković samo 2. Na drugoj strani, 22 poena Džamara Smita, 13 Holanda i 12 Džona Brauna.