PARTIZAN PRONAŠAO KRILNOG CENTRA: Crno-beli blizu dogovora sa Amerikancem
KOŠARKAŠKI klub Partizan uskoro bi trebalo da dobije pojačanje na poziciji četiri, sa kojom crno-beli imaju problema od početka sezone.
Foto: Printskrin Youtube/Basileios Apostolakis
Klub iz Humske se navodno dogovorio sa 24-godišnjima Amerikancem Kenijem Goinsom. On pokriva poziciju četiri i visok je 201 centimetar, prenosi "Mozzartsport".
Goins se je bivši student Univerziteta Mičigen stejt i tu je radio sa trenerskom legendom Tomom Izom.
Evropsku karijeru je počeo u italijanskom Trapaniju, da bi ovu sezonu krenuo u dresu grčkog Kolososa sa Rodosa.
Kako se navodi pregovori su u završnoj fazi i Goins bi uskoro trebalo da zaduži crno-beli dres.
Podsetimo, Partizan je nedavdno raskinuo ugovor sa Stefanom Jankovićem koji je pokrivao poziciju četiri, dok je plejmejker Nemanja Gordić otišao u Mornar.
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)