CRVENU ZVEZDU ZADESILE (NOVE) LOŠE VESTI: "Delije" ovo nikako nisu želele da čuju
CRVENA zvezda i dalje ima dosta problema sa povredama, pa ekipa oslavbljena putuje u Izrael na duel sa Hapoelom iz Tel Aviva u 16. kolu Evrolige.
Screenshot / Telegram / Delije
Iz kluba su saopštili da je odlučno da u Beogradu ostanu Čima Moneke i kapiten Ognjen Dobrić kako bi se posvetili oporavku i eventualno bili spremni za duel sa Virtusom (petak, 20.45).
Nema sumnje da je ovo veliki udarac za crveno-bele, pošto se zna koliki uticaj na igru imaju oba košarkaša, a posebno Nigerijac.
Pored njih dvojice Saša Obradović ne može da računa ni na: Hasijela Rivera, Džoela Bolomboja, Tajsona Kartera, Ajzeu Kenana i Uroša Plavšića.
Podsetimo, utakmica Hapoel - Crvena zvezda igra se u utorak od 20.05.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)