PARTIZAN SRUŠIO REKORD ABA LIGE! Crno-beli ispisali istoriju već na početku sezone
Košarkaši Partizana ubedljivo su pobedili Borac iz Čačka s rezultatom 96:66 u okviru prvog kola Admiralbet ABA lige.
FOTO: M. Vukadinović
Rapsodiju izabranika Željka Obradovića u Beogradskoj areni ispratila su, prema informacijama iz kluba i regionalnog takmičenja,18.302 navijača, što je najava još jedne sezone u kojoj će grobari stalno biti uz svoje ljubimce.
Upravo ova poseta grobara je novi rekord ABA lige kada je u pitanju poseta u prvom kolu ovog takmičenja.
Ujedno reč je o šestoj najposećenijoj utakmici u istoriji Jadranske lige. Ovaj podatak ne čudi ako se zna da je Partizan rasprodao sve planirane sezonske ulaznice kako bi omogućio onima koji žele povremeno da gledaju klub da mogu da dođu do dnevnih karata.
Mada one sinoć nisu bile potrebne jer je Partizan svoje pristalice častio besplatnim ulazom na otvaranje nove sezone. Grobari su to iskoristili na pravi način, odazvali su se u velikom broju i dali jaku podršku ekipi Željka Obradovića na premijernom meču nove sezone.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
KAKVA PREMIJERA! Partizan "zgazio" Borac u prvom kolu ABA lige
25. 09. 2024. u 20:50 >> 20:51
"KLUB JE IMAO NEKE PLANOVE...": Avramović progovorio o odlasku iz Partizana
25. 09. 2024. u 14:20
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)