VESTERMAN IMA NOVI KLUB: Bivši igrač Partizana otišao u drugu ligu
Nekadašnji košarkaš Partizana Leo Vesterman poslednje dve godine je van evroligaških tokova.
Foto: N. Paraušić
Posle odlaska iz Beograda nastupao je za Limož, CSKA Moskvu, Fenerbahče, Žalgiris, Barselonu i Monako. Povrede su u velikoj meri usporile razvoj miljenika “grobara”, pa je protekle dve godine igrao u prvim ligama Španije i Nemačke.
Sledeću sezonu će igrati u drugoj ligi.
On je potpisao za člana LEB ORO španske druge lige Fuenlabradu, u kojoj je predstavljen kao najveće pojačanje.
Posebnu zanimljivost daje to što je otišao u klub koji je u “bratskim” odnosima sa Partizanom od 1992. godine.
Preporučujemo
OGLASIO SE DžEJMS NANELI! Amerikanac poslao poruku posle saopštenja Partizana
23. 08. 2024. u 07:28
"ŽELIMO MU SVE NAJBOLjE" Partizan se oglasio oko slučaja Džejms Naneli
22. 08. 2024. u 21:43
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)