PROPAO DOGOVOR: Avramović odustao od novog kluba zbog straha za svoju bezbednost
Srpski reprezentativac i košarkaš Partizana Aleksa Avramovi verovatno neće nastaviti karijeru u Makabiju.
ABA liga/Dragana Stjepanović
Kako prenose izraelski mediji, razgovori izmeču srpskog beka i klub iz Tel Aviva ne teku baš u najboljem smeru, jer je Avramović zabrinut za svoju bezbednost.
On je u strahu za svoju bezbednost zbog ratnog stanja u Izraelu, tvrdi tamošnji "Sport 5"
Avramović svakako ima ugovor sa Partizanom na još jednu godinu, ali nije u prvom planu Željka Obradovića, pa se još uvek čeka ishod cele situacije.
Sa druge strane, portal "One" ističe da zapravo porodica Alekse Avramovića nije za opciju nastavka karijere u Izraelu.
Avramović je navodno usmeno dogovorio dolazak u ekipu trenera Odeda Ketaša, ali da mu je porodica savetovala da još jednom razmisli i razmotri druge ponude.
BONUS VIDEO "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo
POPIRIN NOVI IZAZOV:Đoković oko 18.00 u trećem kolu Vimbldona protiv Australijanca
06. 07. 2024. u 11:00
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)