PARTIZAN SPREMA JOŠ JEDNU BOMBU: Sjajni centar oblači crno-beli dres?
Košarkaški klub Partizan doveo je već nekoliko igrača, ali uprava kluba nastavlja intenzivan rad na dovođenju pojačanja za narednu sezonu.
Foto: EPA-EFE/Manuel Bruque
Jedno od od imena koje se ponovo spominje jese igrač Valensije Brendon Dejvis. Kako prenosi izraelski novinar Arel Ginsberg, on je u poodmaklim pregovorima sa crno-belima.
Kako pomenuti novinar prenosi, on je prvi izbor Partizana za poziciju centra. Iako još nije zvanično dogovoreno iz kluba se nadaju da bi pregovori mogli uskoro da se privedu kraju.
Partizan je nedavno doveo Ifea Lundberga i Frenka Ntilikinu, a pominju se još brojna imena koja su na korak od crno-belih.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo
GROMOVI I KIŠA IM NE MOGU NIŠTA: ''Šou'' dvojice navijača na EURO 2024 (VIDEO)
30. 06. 2024. u 08:23
NEVEROVATNE SCENE: Zbog ovoga je prekinuta utakmica Nemačka - Danska (VIDEO)
29. 06. 2024. u 21:58
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (1)