MAKABI MU VERUJE: Oded Kataš produžio ugovor sa izraelskim velikanom
Trener košarkaša Makabija Oded Kataš produžio je ugovor do juna 2026. godine, saopštio je danas klub iz Tel Aviva.
FOTO: EPA
- Srećan sam i ponosan što sam produžio ugovor sa Makabijem. Veoma sam zahvalan na poverenju i spreman sam za izazove koji nas očekuju. Trenutno smo svi fokusirani na misiju koja je pred nama, da osvojimo izraelsko prvenstvo - rekao je Kataš, prenosi zvanični sajt kluba.
Kataš (49) je Makabi preuzeo 2022. godine.
- Čini mi se sasvim prirodnim da Kataš bude trener Makabija i u naredne dve sezone. Ova košarkaška sezona je dokazala njegove sposobnosti. Oded je znao da se snađe i učvrsti odnos sa igračima uprkos teškim uslovima koje smo imali u poslednjih osam meseci i uspeo je da u ovom periodu postigne značajne rezultate. Želim mu da nastavi sa uspesima - rekao je predsednik Makabija Šimon Mizrahi.
BONUS VIDEO: NOVI LjUBIMAC "DELIJA": Ovom igraču Zvezde su navijači skandirali pred drugi meč finala
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)