MICIĆ UŽIVA U ŠARLOTU: Zapažena partija srpskog pleja, dobar i Pokuševski
NEMA sumnje da Severna Karolina prija Vasiliju Miciću, Srbin je opet imao zapaženu ulogu u igri svog tima.
FOTO: Tanjug/AP
Doduše, Hornetsi su poraženi od Golden Stejt Voriorsa rezultatom 97:115, a prilično zapažen bio je Srbin.
Nekadašnji MVP Evrolige je bio starter, na parketu je proveo 33 minuta i upisao je 10 poena uz osam asistencija i po dva skoka i ukradene lopte.
Kod Hornetsa je najbolji Majls Bridžis sa 22 poena, Davis Bertans dodao je 14, Miler, Ričards i Vilijams po 12. Aleksej Pokuševski šest poena i tri skoka.
Na drugoj strani Stef Kari 23 poena, tri manje dodao je Endru Vigins 20.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
Provokativni selfi iz kade, Anica Lazić mokra do kože (FOTO)
NA OBJAVLjENIM snimcima i fotografijama Anica se najpre pojavila u bade-mantilu, opuštena i nenametljiva, da bi potom podelila i kadar iz kade.
03. 01. 2026. u 11:51
Komentari (0)