VELIKO POJAČANJE PRED PARTIZAN: Olimpijakosu se vratio plejmejker za duel sa crno-belima
Košarkaši Partizana večeras od 20.15 gostuju Olimpijakosu u utakmici 4. kola Evrolige, a crveno-beli će biti jači Najdžel Vilijams Gosa.
Foto: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Trener Pirejaca Jorgos Barcokas najavio je da će se u timu naći i plejmejker Najdžel Vilijams-Gos, koji je upravo u Partizanu započeo svoju evroligašku karijeru.
Olimpijakos je praktično kompletan, jedini koji izostaje za duel sa aktuelnim šampionom ABA lige je Šakil Meksik, dok kod Partizana na teren neće izlaziti Mateuš Ponitka koji nije otputovao sa ekipom.
BONUS VIDEO: Kapiten košarkaša Srbije Bogdan Bogdanović čestitao Novostima 70. rođendan
Preporučujemo
OVO JE ISTINA O PONITKI! Željko Obradović burno reagovao na pitanje o Poljaku
18. 10. 2023. u 12:21
MILUTINOV ISKLjUČUJE EMOCIJE: "Parni valjak" na najtežem mogućem gostovanju!
19. 10. 2023. u 11:41 >> 11:41
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Drama! Srbija ceo dan strepela da li Crvena zvezda bojkotuje večiti derbi - evo šta se u subotu uveče desilo!
Raspored je bio takav - večiti derbi za kraj ligaškog dela regionalnog šampionata u košarci, ali... To što je raspored govorio "Partizan dočekuje Crvenu zvezdu u nedelju uveče" nije se svidelo Zvezdi. Uopšte.
18. 04. 2026. u 20:05
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)