SLOGA BOLJA OD SLOBODE: Pripreme kraljevačkih košarkaša za start KLS
U prijateljskom odmeravanju snaga u sklopu priprema za predstojeću sezonu KLS, košarkaši kraljevačke Sloge pobedili su Slobodu iz Užica.
G.Šljivić (arhiva)
Duel starih rivala sa prvoligaških parketa u novoj hali sportova kraj Ibra pripao je kraljevačkim „belima“ koji su slavili pobedu 87:78 (23:19, 26:22, 16:16, 22:21).
Najefikasniji u redovima pobedničke ekipe bili su Simeunović sa 21, Stamenić sa 17 i kapiten Matović sa 16 poena, dok je kod Užičana Borovićan posigao 19, a Mušikić i Ćekić po 15 koševa.
U ovom meču za Slogu je debitovao američki košarkaš Kevin Kangu, a narednu proveru Sloga će imati 15. septembra u Smederevskoj Palanci protiv Vardara iz Skoplja.
Preporučujemo
DARKO RAKOČEVIĆ PREUZEO OFK VRŠAC: Debi na klupi Banaćana već u petak protiv Trajala
25. 02. 2026. u 09:29
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)