"HVALA TI, BOŽE!" Stranac napustio KK Crvena zvezda

Дарко Николић
Darko Nikolić

02. 07. 2023. u 21:03

Košarkaški klub Crvena zvezda od danas ima jednog igrača manje.

ХВАЛА ТИ, БОЖЕ! Странац напустио КК Црвена звезда

FOTO: KK Partizan/Emilija Jovanović

Naime, krilni centar iz Gane Ben Bentil napustio je crven-bele, pošto mu je istekao ugovor, objavio je igrač na svom Instagram nalogu.

Bentil je prošlog letaa došao u Beograd i tokom nedavno okončane sezone u Evroligi prosečno beležio šest poena po meču uz 2,8 skokova. 

Sa crveno-belima osvojio je nacionalni kup i prvenstvo ove sezone.

Prošlog leta došao u Zvezdu, sada otišao - Ben Bentil / Foto: KK Crvena zvezda


- Još jedna sezona u knjigama, hvala ti Bože. Nezaboravne uspomene sa sjajnom grupom momaka. Navijači Crvene zvezde zauvek će imati mesto u mom srcu. Hvala vam za svu ljubav kroz uspone i padove, zaista vas cenim, napisao je Bentil.

BONUS VIDEO: NBA DRAFT 2014: Gde su, šta rade "klasići" Nikole Jokića koji su izabrani pre njega?

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (2)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?