SRBIN PONOVO U EVROLIGI? Dva kluba žele Nikolu Milutinova

Časlav Vuković

23. 05. 2023. u 18:58

SRPSKI košarkaš Nikola Milutinov odigrao je odličnu sezonu za CSKA. Razumljivo je da se nalazi na meti evroligaša.

СРБИН ПОНОВО У ЕВРОЛИГИ? Два клуба желе Николу Милутинова

FOTO: FIBA.Basketball

Interesovanje za bivšeg centra Partizana pokazali su Olimpijakos i Virtus iz Bolonje, prenosi "Jurohups".

Milutinov je sa velikim uspehom već nosio dres grčkog velikana u periodu od 2015. do 2019. godine, nakon čega se preselio u CSKA.

Uprkos tome što Moskovljani ove sezone nisu igrali u Evroligi, 28-godišnjak iz Novog Sada nije želeo da menja sredinu i odigrao je odličnu sezonu za ruski klub.

On je u VTB ligi prosečno beležio 16.1 poen i 9.1 skok, a kako stvari stoje od naredne sezone će biti deo najelitnijeg evropskog takmičenja.

BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

MAĐARSKA I SRBIJA DOBIJAJU IZLAZ NA MORE: Šešelj objasnio gde će biti uspostavljena nova gvozdena zavesa