"GROBARI" SU OVO HTELI DA ČUJU: Navijači Partizana mogu i na derbi i na Evroligu

Časlav Vuković

17. 02. 2023. u 08:32

NAVIJAČI Partizana su bili u dilemi da li 2. marta da budu na stadionu "Rajko Mitić" i pruže podršku fudbalerima u "večitom derbiju" ili da se nađu u "Areni" i bodre košarkaše. Sada je i ta dilema razrešena.

ГРОБАРИ СУ ОВО ХТЕЛИ ДА ЧУЈУ: Навијачи Партизана могу и на дерби и на Евролигу

FOTO: EPA

Naime, termini duela Crvena zvezda - Partizan i Partizan - Alba su se praktično poklapali. Najveća utakmica našeg fudbala zakazana je za 18 časova, dok je duel Evrolige sa timom iz Berlina trebalo da počne u 18.45.

Ipak, pronađeno je rešenje koje je sigurno oduševilo "grobare". Košarkaški klub je pomerio termin utakmice za 21 čas, pa će navijači imati nekih sat vremena da stignu od "Marakane" do "Arene".

Podsetimo, Partizan se trenutno u Evroligi nalazi na odličnom šestom mestu sa učinkom 13-11.

BONUS VIDEO: GROBARSKA EUFORIJA U NIŠU: Igrači i navijači proslavili plasman u polufinale Kupa Koraća

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TRAMP AMINOVAO, CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne