RADONJIĆ = VUJOŠEVIĆ: Niko nije skinuo Duleta kao Dejo, a sada je stigla i potvrda

KOŠARKAŠI Crvene zvezde osvojili su pobedom protiv Partizana (80:77) šestu titulu u ABA ligi, a trener Dejan Radonjić petu, čime se po broju titula izjednačio sa dugogodišnjim strategom crno-belih Duškom Vujoševićem.

РАДОЊИЋ = ВУЈОШЕВИЋ: Нико није скинуо Дулета као Дејо, а сада је стигла и потврда

Foto: N.P.

Radonjić je do pet trofeja došao u dva mandata - 2015, 2016, 2017, 2021. i 2022. godine, a Vujošević je bio najbolji 2007, 2008, 2009, 2010. i 2013. godine.

Ujedno, Radonjić je prvak Srbije bio četiri puta, a Kup Radivoja Koraća je osvojio pet puta.

Vujošević, koji je na klupi crno-belih od nastanka ABA lige proveo 12 godina, ima šest titula šampiona Srbije, pet titula prvaka Srbije i Crne Gore i titulu u Jugoslaviji 1987, tri Kupa Radivoja Koraća i dva Kupa Jugoslavije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (1)

OSTALA BEZ DINARA: Pevačica bankrotirala zbog kuće na Avali - Dala sam sve što sam imala