OGLASIO SE NEBOJŠA ČOVIĆ: Predsednik Crvene zvezde poslao poruku navijačima
Košarkaši Crvene zvezde u ponedeljak dočekuju ekipu Cedevita Olimpije u majstorici polufinalne serije regionalne lige.
FOTO:KK Crvena zvezda
Zvezda pred ovaj meč koji se igra u ponedeljak od 19.00 u hali "Aleksandar Nikolić", ima jedan adut više a to je domaći teren i navijače na tribinama.
Navijačima se putem saopštenja pred, kako je navedeno na zvaničnom sajtu "meč u koji staje cela sezona regionalne lige", obratio predsednik kluba Nebojša Čović.
Pozvao je sve kojima je crveno bela boja u srcu da dođu u ponedeljak u halu i pruže najglasniju podršku timu o dosadašnjem toku sezone, jer – popravnog nema.
- Crvena zvezda je došla do prvog mesta u regularnom delu sezone i pored ogromnog broja odigranih utakmica, i svih problema o kojima smo već detaljno informisali javnost u prethodnim mesecima povreda, kovida… Borili smo se za to prvo mesto upravo zbog ovakvih situacija, kako bi imali prednost domaćeg terena pred važne mečeve – koja u ovakvim situacijama nije mala! Zvezdaši znaju kroz kakve opstrukcije na terenu i van njega smo prolazili prethodnih, ali i ove sezone! Dešavanja i kasniji događaji u prošlosti su pokazala da smo bili u pravu oko mnogih stvari i mnogih ličnosti koje su pokušavale da nas pobede van terena, ali ne i na terenu koji je jedino merilo! Zato pozivam i apelujem na sve naše navijače da dođu u ponedeljak u halu i pruže podršku momcima jer popravnog nakon treće utakmice polufinala nema! Pokazali smo nebrojeno puta da zajedno možemo mnogo toga, pobeđivali smo uz pune tribine i glasnu podršku i najveće evropske klubove u našoj dvorani. Zato verujem da i ovoga puta zajedno možemo da dođemo do rezultata koja nam donosi plasman u finale regionalne lige, takmičenja u kome branimo titulu. Dođite, za sve Zvezdaše u ponedeljak uveče jedino mesto je naša hala Aleksandar Nikolić", rekao je predsednik crveno belih.
Klub podseća da se karte nalaze u prodaji od srede po standardnim cenama i na već poznatim mestima, a interesovanje za ovu utakmicu je veliko.
- Zvezdaši u ponedeljak uveče pružite podršku našim momcima ju borbi za plasman u finale!", dodaje se na sajtu kluba sa Malog Kalemegdana.
Bonus video: Kada je na Kup Koraća ušao vojni orkestar, "delije" i "grobari" su zagrmeli zajedno
Preporučujemo
RIM SANjA LIGU ŠAMPIONA: Vučica dočekuje neroverde u idealnom trenutku
Roma će od 18 časova na "Olimpiku" pokušati da veže dve pobede i dodatno učvrsti kandidaturu za plasman u Ligu šampiona, dok Sasolo stiže u Rim uzdrman posle teškog poraza od Juventusa. Razlika u formi i ambicijama deluje jasno, ali istorija međusobnih duela upozorava da opuštanja ne sme biti.
10. 01. 2026. u 07:12
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)