OBORIO REKORD LEGENDARNOG ĐINOBILIJA: DŽon Braun najbolji "kradljivac" u istoriji Evrolige
KOŠARKAŠ Uniksa Džon Braun sa 66 ukradenih lopti u jednoj sezoni novi je rekorder Evrolige u ovom statističkom parametru.
FOTO: EPA
Braun je na gostovanju Žalgirisu imao čak pet ukradenih lopti, pa je nadmašio dosadašnjeg rekordera, legendarnog Argentinca Manua Ðinobilija, koji je 20 godina držao rekord od 64 "krađe" postavljen u dresu Kindera u sezoni 2000/2001.
Amerikanac ima šansu da do kraja ove sezone dodatno uveća rekord.
Uniks se nalazi na sedmom mestu Evrolige sa 13 pobeda i 10 poraza i ima dobre šanse da se plasira u plej of.
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)