ODREĐEN NOVI TERMIN: Poznato kad Real dolazi u Beograd na megdan Zvezdi
UTAKMICA 20.kola Evrolige između košarkaša Crvene zvezde i madridskog Reala igraće se 8. marta u hali "Aleksandar Nikolić" od 19 sati, saopštio je klub sa Malog Kalemegdana.
FOTO: KK Crvena zvezda/Đorđe Kostić/ABA liga
Taj duel je prvobitno trebalo da se odigra 11. janura, ali je odložen na zahtev crveno-belih zbog velikog broja zaraženih korona virusom u timu.
U trenutku kada je kraljevski klub trebalo da doputuje u Beograd, Zvezda je imala 10 pozitivnih igrača i trojicu članova stručnog štaba, uključujući i prvog trenera Dejana Radonjića.
Termini preostale dve utakmice koje su takođe bile odložene protiv Fenerbahčea i Žalgiris iz identičnog razloga, biće objavljeni naknadno.
BONUS VIDEO: Navijači se skupljaju u velikom broju da dočekaju Novaka
Preporučujemo
"NISU SVI NA STRANI NOVAKA ĐOKOVIĆA" Laslo Đere: Čuo sam neke razgovore...
17. 01. 2022. u 08:48
ĐOKOVIĆ NE MOŽE NIGDE BEZ VAKCINE Promenjena pravila i na Rolan Garosu?
17. 01. 2022. u 10:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
KAKAV DAN ZA PARTIZANOVCE! Nakon Raće Petrovića u Humsku stigla još jedna legenda crno-belih
Veliki dan u Humskoj.
01. 07. 2026. u 16:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)