EVROLIGAŠKA BOMBA! Crveno-beli doveli NBA centra!
KOŠARKAŠI Crveno-belih u svoje redove doveli su NBA asa Kvinsija Ejsija.
Foto: EPA-EFE/ABIR SULTAN
Američki košarkaš koji pokriva poziciju krilnog centra i centra novi je igrač Olimpijakosa. Poslednji tim u Evropi mu je bio Makabi 2019/20.
Karijeru je Ejsi počeo u Torontu, nastupao je za Sakramento, Njujork, Bruklin, Dalas Finiks... Nastupao je i u Kini.
U Evroligi nosio je dres Makabija u koji je stigao leta 2019. godine. Prosečno je beležio 4,8 poena i 3,5 skokova za izraelskog velikana u Evroligi.
Nakon godinu dana pauze ponovo će igrati u Evroligi.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)