BOMBA NA JADRANU: Strašno pojačanje stiglo u Budućnost!
Nastavlja Budućnost sa odličnim pojačanjima. Najnovije u nizu - Di Džej Sili. Amerikanac u Podgoricu stiže posle sezone u dresu minhenskog Bajerna i predstavljaće kvalitetno osveženje za spoljnu liniju ekipe Aleksandra Džikića.
Foto: Budućnost VOLI
Raspitivali su se oko Silija i timovi iz Evrolige, ali ćemo na kraju ponovo imati prilike da ga gledamo na Jadranu. Već je nastupao u ABA ligi i to na početku profesionalne karijere, kada je u sezoni 2013/14 branio boje Radničkog iz Kragujevca.
Put ga je potom odveo u Nemačku, igrao je i u Španiji, Turskoj, Izraelu i Litvaniji, kratko bio i u Razvojnoj ligi, a minulog leta ga je u Minhen doveo Andrea Trinkijeri. Upisao je 27 nastupa u Evroligi u sezoni za nama i u proseku beležio 8,1 poena uz 2,2 asistencije i 51,5 odsto preciznosti u šutu za tri poena.
Sili je tako postao šesto pojačanje Podgoričana ovog leta. Pre njega su stigli Edin Atić (Igokea), Marko Jagodić Kuridža (Crvena zvezda), Džejkob Vajli (Gran Kanarija), Igor Drobnjak (Studentski centar) i Vladimir Micov (Olimpija Milano).
Klub su napustili Nikola Ivanović (Crvena zvezda), Luka Mitrović (Crvena zvezda), Amadeo Dela Vale (Breša), Fedor Žugić (Ulm), Melvin Edžam (Cedevita Olimpija), Dragan Apić (Zjelona Gora) i Vili Rid.
(Mocartsport)
Preporučujemo
STIGLA ZAMENA ZA IVANOVIĆA: Budućnost dovela plejmejkera - peti potpis ove sezone
09. 07. 2021. u 11:01
ALARM ZA ZVEZDU I PARTIZAN: Budućnost dovela kapitalca - zver pod obručima (VIDEO)
02. 07. 2021. u 17:03
NOVI PREOKRET NA ENFILDU? Galata brani gol prednosti u "grotlu" čuvenog stadiona
POSLE minimalnog poraza u Istanbulu, Liverpul pred svojim navijačima juri preokret protiv Galatasaraja u revanš utakmici osmine finala Lige šampiona (21.00).
18. 03. 2026. u 07:00
TRAMP SE OVOME NIJE NADAO: Iran naprasno dobio saveznika
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A najnovije vesti iz sporta tiču se upravao Iranaca i Sjedinjenih Američkih Država, čiji je predsednik Donald Tramp nedavno izjavio da bi Iranu bilo bolje da ne dolazi na Mundijal koji se upravo i u SAD održava ove godine. Pa opet, propisi su jasni, Iranci "moraju u Ameriku", ali... Sada su dobili važnog saveznika u svojoj nameri da Mundijal igraj negde drugde.
18. 03. 2026. u 17:16
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (1)