NOVI JOKIĆ U ČIKAGU: Još jedan košarkaš Mege otišao u NBA ligu (FOTO)
Košarkaški klub Mega i ovog leta potvrđuje se kao srpski lider u izvozu igrača u NBA ligu.
Foto: Printskrin Instagram/misko4raznatovic
Novo ime koje ćemo uskoro videti na parketima najjače lige sveta je Crnogorac Marko Simonović, koji je u Megi stasao u "dabl-dabl" mašinu, potvrdio se u ABA ligi kao jedan od najboljih centara, što nije prošlo nezapaženo.
Simonovića su prethodne sezone draftovali Čikago Bulsi, a sada je došlo vreme za prelazak na viši nivo košarke - odlazak u najjaču ligu sveta.
Prvi čovek Mege i ujedno agent igrača Miodrag Ražnatović je obnarodovao fotografiju sa svojim košarkašem, najavio odlazak u "Grad vetrova" jednom porukom.
- Karta u jednom pravcu za Čikago. Kolašin-Megabsket-Čikago. Put kojim se kretao - napisao je Ražnatović, uz fotografiju sa Simonovićem.
Preporučujemo
JOKIĆ HIT U ITALIJI: Uslikali ga kako kupuje pivo od Pakistanca pred fajront (FOTO)
13. 07. 2021. u 08:33
FINIKS PRED ISTORIJOM NBA LIGE: Milvokiju nije dovoljan ni oporavljeni Janis! (VIDEO)
09. 07. 2021. u 08:11
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)