RAZBIO BARSELONU, PA JE POJAČAVA: Turski centar pred potpisom dvogodišnjeg ugovora sa Kataloncima
TURSKI košarkaš Sertač Šanli napustiće ekipu Efesa i potpisati dvogodišnji ugovor sa Barselonom.
Foto: EPA-EFE/Quique Garcia
Ovaj 213 centimetara visoki igrač je u nedavnom finalu Evrolige protiv svog sada već novog kluba odigrao odličnu utakmicu koju je okončao sa 12 poena i dva skoka.
Sa ekipom iz Istanbula je osvojio sve ove sezone - Evroligu i košarkaško prvenstvo Turske.
Šanli koji u avgustu puni 30 godina, u evroligaškoj sezoni za nama je prosečno beležio 7,8 poena.
Njemu će Barselona biti prvi klub van Turske, pošto je pre Efesa nastupao za Bešiktaš, Trabzon, Galatasaraj...
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
POTRES! Hrvatska izbačena sa Svetskog prvenstva
POGLED celog sveta uperena je u Ameriku, Kanadu i Meksiko, a dok traje Svetsko prvenstvo u fudbalu stižu neočekivane vesti.
12. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)