OGLASIO SE DE ROSI: Nije kritična situacija, ali stanje zahteva bolničko lečenje
LEGENDARNI italijanski fudbaler Danijele de Rosi nalazi se u bolnici zbog toga što je pozitivan na virus korona.
Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI
Bivši igrač Rome je osetio jake simptome, mnogi su se zabrinuli sa njegovo zdravlje, pa je on zbog svega odlučio da se oglasi povodom svega.
- Imao sam jake simptome danima, a stanje se pogoršavalo. Kada sam ustao sa stolice umalo sam pao u nesvest, sve mi se smračilo pred očima, u trenutku sam izgubio i sluh. Otišao sam kod lekara, ustanovljeno je da imam jaku upalu oba plućna krila. Lekari su mi rekli da sam došao na vreme i da nisam to uradio ko zna šta bi bilo. U svakom slučaju, nije kritična situacija, ali jeste stanje koje zahteva bolničko lečenje - rekao je De Rosi.
Inače, on se zarazio tokom reprezentativce akcije, a De Rosi je član stručnog štaba koji predvodi Roberto Mančini.
Osim njega, iz selekcije Italije zaraženi su još Leonardo Bonući, Alesandro Florenci, Marko Verati, Vinćenco Grifo, Federiko Bernardeski i Salvatore Sirigu.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
MAJSTORIJA BENZEME: "Štikla" Francuza za vođstvo Reala, pa sjajan gol Krosa (VIDEO)
10. 04. 2021. u 21:49
SRPSKI REPREZENTATIVAC PRIZNAO PORTUGALCIMA: Bio je gol, sreća što nije bilo VAR-a
10. 04. 2021. u 18:50
DOMINACIJA SE NASTAVLjA: Jokić upalio MVP mod, Denver juri šestu uzastopnu pobedu!
NA krilima sjajnog Srbina Nagetsi su ostvarili pet vezanih trijumfa, a trebali bi doći i do šestog jer će večeras gostovati u "Delta centru" gde ih dočekuje prežaljena Juta džez (3.00).
01. 04. 2026. u 13:00
DOSAD NEZABELEŽENO! Evo šta je Novak Đoković uradio kada je iz lože video gol kojim je Bosna otišla na Svetsko prvenstvo!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
01. 04. 2026. u 16:55
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)