SKANDAL U GRČKOJ: Ognjen Vranješ uzdrmao javnost pričama o nameštanju
OGNjEN Vranješ, fudbaler Šarlroa na pozajmici iz Anderlehta, podigao je buru u Grčkoj
Foto: EPA
Vraneš je otkrio neke interesantne detalje iz prošlosti, dok je nosio dres AEK-a. Klub je ranije bio na meti istraga grčkih pravosudnih organa zbog sumnji za nameštanje mečeva.
Posle izjava Vranješa koji je pričao o nemeštanju meča, nasatao je haos u Grčkoj.
- Dok sam igrao za AEK, sedeo sam kod kuće jedno veče, zvonio mi je telefon. Ispostavilo se da je to bio jedan fudbalski menadžer iz Srbije. Pokušao je da namesti utakmicu za koju dobro svi znaju. To je bila utakmica kada je predsednik PAOK Savidis vadio pištolj. To je bila utakmica za titulu prvaka Grčke između PAOK i AEK. Pokušao je da mi preti. Nisam pristao, obavestio sam klub o čemu se radi, pa su iz kluba reagovali - rekao je Vranješ.
Ova tema je postala udarna u grčkim medijima, a AEK je u teškoj situaciji jer se spekuliše da bi zbog svega mogli da ostanu i bez deset bodova. Iz AEK-a su se kratko oglasili na napise u medijima.
- Prvi put čujemo za tako nešto - bio je komentar atinskog kluba.
(Informer)
Preporučujemo
KALUĐEROVIĆ REŽIRAO PORAZ VOJVODINE: Radnički poražen od Napretka na Čairu
07. 04. 2021. u 16:09
ZVEZDA SAVLADALA PARTIZAN: Mirko Ivanić prekinuo niz crno-belih u derbijima.
07. 04. 2021. u 19:59 >> 19:59
"ORLIĆI" OSTALI BEZ SELEKTORA: Ilija Stolica nije više trener mlade reprezentacije
07. 04. 2021. u 15:52
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)