DŽERARD IGRAČE UDALJIO IZ EKIPE: Pet fudbalera Rendžersa prekršilo mere u borbi protiv virusa korona
TRENER Glazgov Rendžersa, Stiven Džerard, saopštio je da je pet igrača škotskog kluba prekršilo mere zaštite virusa korona.
Foto: EPA-EFE/Ian MacNicol / POOL
Gostujući na klupskoj televiziji legendarni fudbaler je potvrdio da se ovo desilo.
- Prvo i najvažnije moramo prizanti da su petorica naših fudbalera umešana u kršenje mera o zaštiti od korona virusa, zbog čega smo svi u klubu zaista razočarani. Stvari ćemo rešiti interno - rekao je Džerard.
Britanski mediji su prethodnih dana pisali o tome da je pet igrača Rendžersa bilo na privatnoj žurci, ali bez navođenja imena.
Sada je poznato da se radi o fudbalerima, Bonganiju Zungu, Nejtanu Patersonu, Kelvinu Baseju, Dapo Mebudeu i golmanu Brajanu Kineru.
- Oni su za sada udaljeni iz ekipe, nalaze se u karantinu. Razgovaraću sa njima kada to bude bilo dozvoljeno - rekao je Džerard.
Podsetimo, Rendžers danas igra prvi meč šesnaestine finala Lige Evrope. Tim iz Glazgova od 21 sat gostuje Antverpenu.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Kurir)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)