MILAN POBEDIO ALI NIJE BLISTAO: Bolonja namučila Zvezdinog rivala, Ibra mašio penal, Miha isključen zbog protesta (VIDEO)

30. 01. 2021. u 17:06 >> 18:04

FUDBALERI Milana savladali su Bolonju sa 2:1 u utakmici 19. kola Serije A i ostaće lideri u trci za Skudeto.

МИЛАН ПОБЕДИО АЛИ НИЈЕ БЛИСТАО: Болоња намучила Звездиног ривала, Ибра машио пенал, Миха искључен због протеста (ВИДЕО)

Golove za rosonere postigli su Rebić u 26. i Kesi u 55. minutu sa bele tačke, a Andrea Poli je u 81. minutu samo ublažio poraz Mihajlovićeve ekipe.

Rebićevom golu prethodila je urnebesna scena. dosuđen je penal za Milan a loptu na kreč postavio je Zlatan Ibrahimović. Srpski stručnjak je hrabrio svog golmana rečima "Samo, mirno, taj ne zna da šutira penale".

Uspeo je Miha da izbaci iz koloseka švedskog fudbalera koji je promašio, a Rebić je na natrčanu loptu postigao gol.

Incident, ali ozbljniji desio se i kod drugog penala za rosonere, pšošto miha nije mogao da istrpi pa je zbog prigovora pocrveneo.

Milan je prvi sa 46 bodova, pet više od gradskog rivala Intera, uz meč više. Nerazuri večeras dočekuju Benevento.