JUVENTUSU SUPERKUP: Napoli ima za čime da žali! (VIDEO)

20. 01. 2021. u 22:51 >> 22:59

FUDBALERI Juventusa i Napolija sastali su se u finalu Superkupa Italije. Duel na "Mapei" stadionu pripao je crno-belima rezultatom 2:0.

ЈУВЕНТУСУ СУПЕРКУП: Наполи има за чиме да жали! (ВИДЕО)

Na prvu ozbiljniju šansu čekali smo sve do 29. minuta. Lozano je odlično reagovao na centaršut, ali je Ščešni odlično reagovao.

U 40. minutu odgovorio je Kristijano Ronaldo. Primo je odličnu loptu, iz obećavajuće prilike šutirao je tik iznad prečke.

Portugalac je u drugom poluvremenu uspeo da se iskupi za promašaj. Došao je do odbitka u 64. minutu i doneo radost Juventusu.

Imao je Napoli priliku da izjednači u 80. minutu. Paolo Valeri je pokazao na "belu tačku", a Lorenco Insinje promašio je ceo gol.

Još jedna velika prilika za Napoli u 95. minutu. Lozano je primio upotrebljiv pas, izašao sam pred golmana crno-belih, ali je Ščešni dobro reagovao.

Kaznio je to minut kasnije Alvaro Morata golom u 96. minutu. Nonšalantno su odigrali fudbaleri Napolija ispred gola Juventusa, tim iz Torina povukao je Kontru. kvadrado je odlično proigrao Moratu za konačnih 2:0.