U KONTEJNER, BATO: Ukrajinski Ultrasi bacili direktora stadiona u đubre (VIDEO)
NAVIJAČI Desne iz Černigova važe za jednu od najvernijih grupa u Ukrajini, pa i šire.
FOTO Printskrin
Privrženost klubu pokazuju i tokom pandemije koronavirusa, tako što se okupljaju ispred stadiona "Jurij Gagarin" i glasno navijaju.
FOTO: Vikipedija
Juče su pokazali ljubav i prema navedenom stadionu i to tako što su novog direktora "Gagarina" Oleksandra Ovčarenka ubacili u kontejner jer je najavio da će klub izbaciti sa ovog zdanja.
Oko 30 njih juče su dočekali Ovčarenka ispred stadiona, a zatim su ga na silu odveli i bacili u kontejner za smeće.
Ovčerenko je u napadu zadobio lakše povrede glave, jer su ga navijači nekoliko puta udarili zatvaračem kontejnera, a bilo je i nekoliko pesnica.
Ovčerenko je postavljen za direktora stadiona prošle nedelje, kada se proširila informacija da je plan bio deložacija Desne, što je izazval opobunu među Ultrasima.
Desna je jedan od najboljih klubova u Ukrajini, odmah iza Šahtara, Dinama i Vorskle.
Preporučujemo
IMA LI VEĆEG MALERA? Dao autogol i dobio dva crvena kartona - sve za 19 minuta
25. 11. 2020. u 08:55
U BRAZILU ČUDNO CRTAJU KRUG: Jaje umesto kruga na sredini terena (VIDEO)
25. 11. 2020. u 08:27
INTER MORA DA POBEDI: "Kuva" se u Milanu, Real dolazi na "Đuzepe Meacu"
25. 11. 2020. u 08:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
RUSIJA IZNENAĐENA! Nije očekivala da će Novak Đoković ovo da uradi
Najnovije vesti iz tenisa su obradovale Rusiju.
07. 06. 2026. u 17:20
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (4)