MESI BESNEO NA BRAZILSKOG SUDIJU: Argentincu poništen gol za pobedu (VIDEO)

13. 11. 2020. u 10:25

NAJBOLjI fudbaler sveta Lionel Mesi nije u najboljoj formi ove jeseni. postigao je samo jedan gol iz igre, a sinoć mu je VAR poništio drugi, u utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u kojoj su Argentina i Paragvaj podelili bodove (1:1).

МЕСИ БЕСНЕО НА БРАЗИЛСКОГ СУДИЈУ: Аргентинцу поништен гол за победу (ВИДЕО)

Foto EPA

Napadač Barselone bio je besan na brazilskog sudiju Krausa posle utakmice, optužujući ga da je dva puta teško oštetio gaučose.

- Ovo je sramota! Dva puta si nas zaje*ao, neverovatno - vikao je Mesi na Brazilca, a druga sporna situacija na koju misli je brutalan start nad Palasiosom koji je kažnjen samo žutim kartonom.

Jedini regularan gol za Argentinu postigao je Nikolas Gonzales u 41. minutu, dok je za Paragvajce strelac bio Anhel Romero sa bele tačke u 22.

Mesijev gol u 60. minutu doneo bi preokret i zadržao gaučose na stoodstotnom učinku u kvalifikacijama. Ovako su i dalje prvi, ali sa bodom više od Brazila koji u noći između četvrtka i petka dočekuje slabašnu Venecuelu.