VRATIO SE TRENINZIMA: Pogba više nema koronu

Марко Паунић
Marko Paunić

11. 09. 2020. u 23:33

FUDBALER Mančester junajteda Pol Pogba mogao bi da propusti prvu utakmicu u novoj sezoni Premijer lige pošto je kasno počeo sa pripremama zbog oporavka od korona virusa.

ВРАТИО СЕ ТРЕНИНЗИМА: Погба више нема корону

Foto AP

Trener Junajteda Ole Gunal Solšer rekao je danas da je Pogba odradio tek "nekoliko treninga".

Junajted neće igrati ovog vikenda u uvodnom kolu zbog kasnog završetka prošle sezone i učešća u Ligi Evropa. Taj klub će prvi meč igrati 19. septembra na svom terenu protiv Kristal Palasa.

"Nadam se da će biti spreman za sledeći vikend, ali nisam 100 odsto siguran", rekao je Solšer.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

SIMBOL VREDNOSTI: VIP Investiciono Zlato 25 godina pomaže klijentima da osiguraju svoju finansijsku stabilnost