LIGA NACIJA: Portugalci razbili Hrvate, minimalac Francuza

05. 09. 2020. u 23:03

FUDBALERI Portugala pobedili su večeras na svom terenu selekciju Hrvatske sa ubeđivih 4:1, na startu najjače divizije Lige nacija.

ЛИГА НАЦИЈА: Португалци разбили Хрвате, минималац Француза

Foto AP

Portugal je poveo u 41. minutu golom Žoaa Konsela, na 2:0 povisio je Diogo Žota u 58, dok je pobedu domaćeg tima potvrdio Žoao Feliks u 70. minutu.

Hrvatska je preko Bruna Petkovića u 91. minutu smanjila na 3:1, a konačan rezultat postavio je četiri minuta kasnije Andre Silva.

U istoj grupi, Francuska je sa 1:0 pobedila Švedsku u gostima. Jedini gol na meču postigao je Kilijan Mbape u 41. minutu.

Portugal za tri dana gostuje Švedskoj, dok će Hrvatska igrati protiv Francuske u Parizu.