TOMANE IDE U TURSKU, ALI NE U SIVAS: A i Zvezdi manja zarada
JUNAK Crvene zvezde u Tirani definitivno nastavlja karijeru van Srbije.
Tomane postigao treći gol za crveno-bele protiv Spartaka FOTO: M. Vukadinović
Antonio Tomane definitivno ide u Tursku, samo ne u prvoligaški klub Sivas nego u drugoligapa Samsunspor, prenosi “Sportski žurnal”.
Isti list piše i da je Tomane trebalo da ide u Sivas, kako su “Novosti” objavile, ali su Turci doveli Maksa Gradela, koji igra na istoj poziciji špica kao Antonio, pa su uz Mustafu Jatabara sva mesta popunjena. To je bio razlog za promenu destinacije.
Ovim transferom Crvena zvezda bi trebalo da dobije na ime obeštećenja 600.000 evra, umesto prvobitno planiranih 800.000.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (3)