BARSA SPREMILA TRAMPU: Katalonci nude Lionu Umtitija za napadača?
SIGURNO da je trenutno najvažnija tema u Barseloni šta će biti sa Lionelom Mesijem, ali mora da se razmišlja i o prelaznom roku.
Foto: AP/Tanjug
Kako prenosi italijanski novinar Tankredi Palmeri, pozivajući se na španskog novinara Frančeska Agilara, Katalonci su spremili ponudu za Lion.
Naime, klub sa "Nou Kampa" je spreman da u Francusku pošalje Samjuela Umtitija, dok bi na drugu stranu trebalo da krene Memfis Depaj.
Defanzivac Barselone je jedan od brojnih igrača na koje ne računa Ronald Kuman. Dugo se mučio sa povredama. Ipak, problem je taj što on ne želi da ide i ima želju da se izbori za mesto u timu.
Depaj je velika želja Kumana, koji je sa sjajnim napadačem imao odličnu saradnju u reprezentaciji Holandije i odlično ga poznaje.
Barsi treba napadač, jer holandski stručnjak ne računa na Luisa Suareza, a blizu odlaska je i Lionel Mesi.
Ipak, veliko pitanje je da li je Lion spreman za ovu trampu. Nema dileme da bi iz uprave tog kluba voleli da se Umtiti vrati, ali problem mogu da budu njegove učestale povrede.
Preporučujemo
KAKAV MEČ U NOVOM SADU: Vojvodina slavila posle preokreta, isključeni Suma i Milošević
30. 08. 2020. u 18:31 >> 20:39
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)