STRAH PRED UTAKMICU SA ZVEZDOM: Policija preduzela ove mere - albanski mediji prišu da se plaše ove stvari

tanjug

25. 08. 2020. u 17:44

POLICIJA Tirane instalirala je oko stadiona "Er Albanija" uređaje koji ometaju signal mobilnih telefona zbog straha od drona, javlja portal Reporteri.

СТРАХ ПРЕД УТАКМИЦУ СА ЗВЕЗДОМ: Полиција предузела ове мере - албански медији пришу да се плаше ове ствари

FOTO: AP

Prethodno je portal Panorama objavio da je FK Tirana, plašeći se neočekivanih događaja na meču sa Crvenom zvezdom, obavestio policiju da ima informacije po kojima da bi "neki ljudi dronom mogli da istaknu političku poruku protiv Srbije".

"Strah da se tokom večerašnje utakmice između Tirane i Crvene zvezde može ponoviti scenario sa dronom iz Beogradu pre šest godina, naterao je policiju da interveniše i blokirala signale mobilnih telefona", navodi ovaj Reporteri.

Okupljanje navijača neće biti dozvoljeno, dok je juče policija najavila da će ulice u blizini stadiona biti blokirane.

Meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Tirane i Crvene zvezde igra se večeras u 20 sati.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)