KORONA NAPADA LŠ I LE: Posle Reala i Sevilja ima igrača pozitivnog na virus
UEFA se brani, ali virus korona ne prestaje da ugrožava završnicu Lige šampiona i Lige Evrope.
Foto: EPA-EFE/JOSE MANUEL VIDAL
Dan pošto je otkriveno da je fudbaler Reala Marijano Dijaz zaražen, i Sevilja je potvrdila da ima pozitivnog igrača, zasad neimenovanog.
Klub iz Andaluzije, čiji je član i naš reprezentativac Nemanja Gudelj, odmah je prekinuo sve aktivnosti i otkazao grupne treninge do daljeg.
- Zaražena osoba nema nikakve simptome i odlično se oseća. Nalazi se kod kuće, u samoizolaciji - stoji u saopštenju Sevilje. - Zbog novonastale situacije, svi članovi kluba će vanredno biti testirani, a igrači će raditi individualno.
Sevilji predstoji utakmica osmine finala Lige Evrope sa Romom za samo sedam dana na neutralnom terenu u Nemačkoj, a 7. avgusta bi i Real trebalo da gostuje u Ligi šampiona Mančester sitiju, u revanšu.
I pored velikih problema sa kojima se susreću, iz evropske kuće fudbala uveravaju da će se takmičenja završiti po planu.
- U kontaktu smo sa svim klubovima i pažljivo pratimo situaciju. Nadamo se da ovi slučajevi neće uticati na odigravanje mečeva - objavila je UEFA.
KRIZA GRAĐANA, ŠANSA ZA NORVEŽANE: Ranjena zver stiže na sever Evrope
PREDSTOJEĆI duel u Ligi šampiona između Bodo Glima i Mančester sitija na „Aspmira” stadionu donosi zanimljiv okršaj ekipa koje se nalaze u potpuno različitim formama i takmičarskim situacijama.
20. 01. 2026. u 08:24 >> 10:05
FENOMENALNE VESTI IZ AMERIKE! Nikola Jokić je razlog za radost Srbije!
Nikola Jokić je razlog što su najnovije vesti iz NBA lige - sjajne za sve ljubitelje košarke iz Srbije
19. 01. 2026. u 20:49
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (1)