DOMINACIJA SRBA NA APENINIMA: Milenković strelac za Fiorentinu, Milinković-Savić za Lacio

Beta

26. 07. 2020. u 21:49

SRPSKI fudbaleri Nikola Milenković i Sergej Milinković-Savić bili su večeras strelci za svoje ekipe u 36. kolu Serije A.

ДОМИНАЦИЈА СРБА НА АПЕНИНИМА: Миленковић стрелац за Фиорентину,  Милинковић-Савић за Лацио

Milenković je dao izjednačujući gol za Fiorentinu u 54. minutu, udarcem glavom posle kornera, ali je njegov klub ipak izgubio od Rome sa 2:1 pogotkom Edina Džeka iz penala u finišu susreta.

Pored Nikole Milenkovića, za Fiorentinu je igrao i njegov sunarodnik Dušan Vlahović, koji je ušao u drugom poluvremenu.

Lacio je sa 5:1 pobedio Veronu posle preokreta, a Milinković-Savić je dao drugi gol i doveo rimski klub u vođstvo.

Milinković-Savić je potom asistirao Hoakinu Korei za treći gol Lacija, koji je ostvario ubedljivu pobedu.

Boris Radunović je branio za Veronu, dok je za taj klub celu utakmicu igrao i drugi srpski fudbaler Darko Lazović.

Udineze je kao gost na Sardiniji pobedio Kaljari sa 1:0, dok su Spal i Torino igrali nerešeno 1:1 u Ferari.