"LUDILO" ZVANO - MBAPE ODLAZI: Skoro 50 miliona ljudi potpisalo peticiju da Francuz napusti Real Madrid

Nekada velika zvezda PSŽ-a Kilija Mbape trebao je da bude veliko pojačanje za Real Madrid kada je potpisao ugovor sa kraljevskim klubom 2024. godine. Međutim, dve godine kasnije, milioni navijača ga teraju iz kluba.

ЛУДИЛО ЗВАНО - МБАПЕ ОДЛАЗИ: Скоро 50 милиона људи потписало петицију да Француз напусти Реал Мадрид

Foto: Tanjug/AP Photo/Matthias Schrader

Onlajn peticija pod nazivom "Mbape napolje" prikupila je gotovo 50 miliona potpisa, što je jedan od najupečatljivijih primera otpora jednom igraču u novijoj istoriji kluba.

Pre samo 24 sata peticija je brojala oko 12,3 miliona potpisa, dok je danas ta cifra dostigla skoro 50 miliona ljudi.

"Madridisti, neka se vaš glas čuje. Ako verujete da su promene neophodne, nemojte ćutati. Potpišite i založite se za budućnost kluba".

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu