I TO SE DESILO: Ruben Amorim najbolji trener meseca u Premijer ligi
NEZAMISLIVO je bilo do skoro, ali sad je to realnost. Mančester junajted ima najbolje menadžera meseca u Premijer ligi.
FOTO: Profimedia
Ovo priznanje završilo je u rukama Rubena Amorima koji je to zaslužno zbog toga što su "crveni đavoli" u otkorbu ostvarili tri pobede u najjačem rangu engleskog fudbala.
Klub sa "Old Traforda" je najpre savladao Sanderlend (2:0), potom je na "Enfildu" šokirao Liverpul (2:1), da bi sve zaničinio trijumfom na Brajtonom (4:2).
Seriju od tri trijumfa Junajted je prekinuo prošle nedelje kad je kao gost remizirao sa Notingem Forestom (2:2), ali ta utakmica je odigrana 1. novembra.
Posrnuli engleski velikan trenutno u Premijer ligi zauzima osmo mesto sa 17 bodova, ima samo dva manje od drugoplasiranog Mančester sitija.
Podsetimo, "crveni đavoli" naredni meč igraju protiv Totenhema u Londonu (subota, 13.30).
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
KAKVA ISPALA! Novak Đoković mu obećao da će doći na oproštaj, a onda otišao u Atinu
06. 11. 2025. u 14:30
ŠANSE DRASTIČNO PORASLE: Evo koliko bodova je Zvezdi potrebno za evropsko proleće
07. 11. 2025. u 13:34
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)