"PIKSIJA NE DIRAJTE! Aleksandar Mitrović nije mogao više da ćuti
Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović nije se našao na spisku novog selektora Veljka Paunovića zbog povrede, a u intervjuu za Flešskor govorio je o brojnim temama vezanih za njegovu klupsku, ali i reprezentativnu karijeru.
FOTO: Profimedia
Napadač katarskog Al Rajana osvrnuo se i na aktuelni trenutak u kojem se nalazi reprezentacija Srbije.
- Nadam se da ćemo se plasirati na Svetsko prvenstvo, ali ništa ne zavisi od nas u ovom trenutku. Ispustili smo neke bode gde nije trebalo i sada imamo dve teške utakmice, protiv Letonije i naročito Engleske. Moramo da pokušamo da napravimo najbolje moguće rezultate kako bismo opstali u trci i preskočili timove ispred nas. Mislim da imamo veoma dobru ekipu, dobre i mlade igrače, i da smo već uradili neke velike stvari zajedno. Sve dok imamo i najmanje šanse, borićemo se i videti šta će se dogoditi”, kazao je Mitrović.
On je potom odgovorio i na pitanje novinara kako bi opisao period reprezentacije pod vođstvom bivšeg selektora Dragana Stojkovića Piksija.
- Nesrećan kraj za njega jer je uradio zaista dobar posao sa nacionalnim timom. Igrali smo na Svetskom prvenstvu, kao i na Evropskom prvenstvu posle 20 godina. Mislim da čak ima i najviše pobeda od svih selektora u istoriji našeg nacionalnog tima. Naravno, i mi smo bili loši u nekim trenucima, ali to je fudbal, život… Zahvalni smo na svemu što je uradio i sada gledamo na budućnost. Novi selektor će imati dobru ekipu sa talentovanim, mladim igračima. Videćemo šta će biti”, rekao je Aleksandar Mitrović.
Preporučujemo
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA ZA NAREDNU SEZONU! Bivši saigrač Jokića stavlja paraf!
21. 03. 2026. u 12:32
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)