ALBANAC OPET NA OSTRVU! Granit DŽaka se vratio u Premijer ligu

Новости онлине

28. 07. 2025. u 14:05

REPREZENTATIVAC Švajcarske odlazi iz Nemačke.

АЛБАНАЦ ОПЕТ НА ОСТРВУ! Гранит Џака се вратио у Премијер лигу

Tanjug/AP

Naime, Granit Džaka napušta Bajer Leverkuzen i stiže u Sanderlend!

Fabricio Romano je upravo potvrdio da će potpisati ugovor do leta 2027. godine, a Bajer Leverkuzen će na ime obeštećenja dobiti 20.000.000 evra.

Džaka je dobio dozvolu da otputuje na sever Engleske i da obavi lekarske preglede i potpiše ugovor.

Džaka je u Premijer ligi nastupao za Arsenal, gde je nosio i kapitensku traku, a pre dve godine je prešao u Bajer Leverkuzen.

Nema dileme da će Švajcarac biti potencijalno ključno pojačanje u borbi Sanderlenda da zadrži status premijerligaša. 

Bonus video: TUČA NAVIJAČA NA EURO 2024: Albanci napali srpske navijače, ali kada se čulo "Juriš!" - nisu se dobro proveli

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 20:00

Komentari (0)

Donald Tramp gleda i ne veruje: Iran ga šokirao!