TERZIĆ: "Zvezdi je prioritet plasman u Ligu šampiona!"
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić očekuje da navijači u narednoj sezoni kupe više sezonskih nego u prethodnoj.
FOTO: FK Crvena zvezda
Fudbaleri Crvene zvezde su danas počeli pripreme za novu sezonu.
- Nikad duža sezona, zbog nikad ranijeg početka u Ligi šampiona, nažalost počinjemo od druge runde kvalifikacija, moramo da budemo maksimalno spremni. Već u sredu odlazimo na Zlatibor, neki igrači imaju produžen odmor i svi će se priključiti osnovnom delu ekipe na Zlatiboru. Ne znam šta vas interesuje, svi sa nestrpljenjem očekujemo vesti iz Niona, 18. juna, da vidimo prvog protivnika u drugoj rundi. Posle povratka sa Zlatibora idemo u Soči da igramo prijateljski meč sa Zenitom 29. juna, onda se prepakujemo i idemo u Austriju, gde ćemo imati četiri prijateljske utakmice, sve do 14. jula. TOno čime smo zadovoljni jeste da smo zadržali ekipu iz kvalifikacija i grupne faze Lige šampiona, doveli smo Miloša Veljkovića i Rodrigaa i levog beka. Nije bila promocija, ali neću da govorim ime... - rekao je Terzić na konferenciji za medije.
Terzić je potom govorio i o potencijalnim pojačanjima.
- Nama je prioritet plasman u Ligu šampiona. Ne postoji ponuda koja može da nas zadovolji dok se ne završe kvalifikacije za Ligu šampiona. Eventualno ako se pojavi ponuda za Andriju Maksimovića, tražimo 20 miliona evra za njegov transfer. Za sada ostaju svi, niko ne može da ide iz Zvezde. Doveli smo dva štopera i levog beka, to smo najavljivali tokom proleća. Imamo sada Seola na desnom beku, imamo novog igrača, koji će biti predstavljen i promovisan za par dana uz mladog Strahinju Stojkovića od kojeg mnogo očekujemo, u najmanju ruku ono što su pokazali Ognjen Mimović i Kosta Nedeljković - istakao je Terzić.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
NIŠTA OD POVRATKA U PARTIZAN! Bivši reprezentativac Srbije razočarao Humsku
16. 06. 2025. u 09:12
DA LI JE VREME ZA POVRATAK U HUMSKU? Kristijan Belić napušta Az Alkmar
15. 06. 2025. u 21:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
BRAZIL NE SME DA POTCENI JAPAN! "Samuraji" su već pokazali da znaju kako se pobeđuje "selesao"
BRAZIL i Japan ukrstiće koplja u jednom od najzanimljivijih mečeva prve nokaut faze Svetskog prvenstva. Duel na stadionu "NRG stadionu" u Hjustonu donosi okršaj pobednika grupe "C" i drugoplasiranog tima grupe "F" (19.00), a pobednika u osmini finala čeka bolji iz obračuna Noršveke i Obale Slonovače.
29. 06. 2026. u 07:00
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)