ŠOK U HUMSKOJ! Bivši fudbaler Partizana tužio klub, slučaj stigao do Lozane
Dok Partizan pokušava da posloži kockice za sledeću sezonu, senke prošlosti i dalje remete mir u Humskoj. Novi trener i rekonstrukcija ekipe jesu prioritet, ali stari dugovi i sporovi sve više koče napredak kluba.
FOTO: FK Partizan
Najnoviji primer je slučaj Patrika Andradea. Nekadašnji vezista iz Zelenortskih Ostrva tužio je crno-bele pred FIFA sudom, a u pitanju su neisplaćeni bonusi – 200.000 evra za lojalnost, 50.000 evra za plasman u grupnu fazu Konferencijske lige, kao i obaveze kluba oko stanovanja i avionskih karata.
Pošto odluka FIFA nije donela konačno rešenje, slučaj se seli pred Sud za sportsku arbitražu u Lozani.
FOTO: FK Partizan
Ročište je zakazano za 17. jun, a epilog će verovatno staviti tačku na još jedan pravni rep koji opterećuje Partizanovo poslovanje.
Patrik Andrade potpisao je za Partizan u avgustu 2023. godine kao slobodan igrač, nakon što je prethodno nastupao za Karabag.
U sezoni 2023/24. odigrao je ukupno 33 utakmice za crno-bele u svim takmičenjima. Postigao je 3 gola i zabeležio 2 asistencije.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
DERBI PRIPAO GOSTIMA: Crveno-beli u poslednjim minutima meča stigli do pobede!
22. 03. 2026. u 15:21
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)