MA KAKAV BRAZIL! Karlo Anćeloti se vraća u Italiju i to gde
Karlo Anćeloti će po svemu sudeći na kraju sezone napustiti Real Madrid, a navodno je već počeo pregovore s reprezentacijom Brazila. No, nije nemoguće da se vrati u Italiju.
Foto: Profimedia
Anćeloti najverojatnije ostati do leta na klupi Reala i klub će napustiti uoči Svetskog klupskog prvenstva, a na tom takmičenju Madriđane bi trebao voditi Santijago Solari pre nego što Ćavi Alonso službeno preuzme kormilo.
U ponedeljak se pojavila informacija da je Anćeloti shvatio da se njegova avantura u Reala bliži kraju i da što pre želi rešiti svoj status za sledeću sezonu.
Navodno je prekaljeni Italijan upravo zbog toga započeo pregovore s reprezentacijom Brazila koju je odbio u nekoliko navrata ranijih godina. Brazilci su vrlo ozbiljni u tome da Anćelotija dovedu za selektora i da s njim pokušaju osvojiti Svetsko prvenstvo.
No, Gazeta delo Sport javlja da nije nemoguće da se Anćelotti vrati u Italiju nakon što napusti Real jer je jedan tamošnji klub posebno zagrejan za njega.
Renomirani list navodi da je Anćeloti zvanično kontaktiran od strane Rome, i da je klub s Olimpika jasno dao do znanja trofejnom treneru da ga želi na svojoj klupi.
Poznato je da je Anćeloti u igračkoj karijeri s dosta uspeha nosio dres Rome, ali i da nikad nije bio njen trener. Kako sada stvari stoje, to bi se ovog leta moglo promijeniti.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
VATERPOLO: Srbija poražena od Italije na turniru pred Evropsko prvenstvo
03. 01. 2026. u 22:07
JUVENTUS RAZOČARAO: "Stara dama" nije pobdila tim iz donjeg dela tabele u Seriji A
03. 01. 2026. u 20:41
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)