RUSIJA BEZ PORAZA: Fudbalska reprezentacija ove zemlje ima gol razliku 44:0, a u tom nizu je i Srbija
FUDBALSKA reprezentacija Rusije, suočena sa međunarodnim sankcijama, kao i svi sportisti iz ove zemlje, igra samo prijateljske duele u poslednje tri godine.

EPA
Poslednji takmičarski meč Rusi su odigrali u novembru 2021. godine u kvalifikacijama za SP u Kataru protiv Hrvatske i izgubili 1:0, a njihova statistika u osam poslednjih utakmica je impresivna i skoro za Riplija.
Rusija je od 20. novembra 2023. godine do pre dva dana odigrala osam prijateljskih utakmica, dobila svih osam uz gol razliku 44:0.
NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO
Redom su padali Kuba (8:0), Srbija (4:0), Belorusija (4:0), Vijetnam (3:0), Bruneji (11:0), Sirija (4:0), Grenada (5:0) i pre dva dana u Moskvi Zambija (5:0).

EDVARDSU OVO NIJE TREBALO: "Razljutio" je Luku Dončića
SLAVLjE Edvardsa pri jednom od njegova 22 poena u prvoj utakmici serije između Lejkersa i Timbervulvsa moglo bi "pokrenuti" dominantno izdanje Luke Dončića na drugom meču ovog četvrtfinala Zapadne konferencije koji se igra u "Kripto.kom" areni četiri sata posle ponoći.
22. 04. 2025. u 14:50

UKRAJINA KIPTI OD BESA! Ne može da veruje koje sankcije se ukidaju Rusiji
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz one sfere sporta u kojoj su upravo Rusi briljantni, a u kojoj je dosad važila apsolutna zabrana za njihovo učešće.
23. 04. 2025. u 12:35

TUGA NA RTS-u: Voditeljka Dnevnika slomljena, oprostila se od koleginice: "Mirno spavaj, neću te zaboraviti" (FOTO)
"MIRNO spavaj, a ja te nikada neću zaboraviti..."
23. 04. 2025. u 13:02
Komentari (0)