POTRESNO! Otkriveni detalji smrti Radiše Ilića - Majka ga je pred zoru našla kako puši cigaretu, a potom...
Tužne vesti pogodile su svet sporta. Bivši golman Partizana Radiša Ilić izvršio je danas samoubistvo, a sada su postali poznati i potresni detalji.
Foto arhiva VN
Kako prenosi "Alo sport" pozivajući se na svoje izvore, poslednja osoba koja je videla Radišu bila je njegova majka.
- Skočio je jutros oko 5 sati. U stanu je bio sam sa majkom. Majka je čula da je on ustao, pa je i ona ustala. Zatekla ga je da sedi na fotelji i puši cigaretu. Vratila se u sobu. Čula je da se pomeraju roletne. Ubrzo je ustala da vidi šta se dešava i videla je sina da leži na trotoaru, navodi se.
Stanovnici Bajine bašte ga nisu viđali u gradu u poslednje vreme.
- Nismo ga viđali u poslednje vreme, nije izlazio nigde. Kao da je imao neke psihičke krize. Imao je te tragedije u životu, pre četiri godine izgubio je brata, pre toga i oca. Razveo se i od supruge, koja živi u Beogradu sa decom – pričaju Bajinobaštani za pomenuti medij.
Sve građane ovog gradića na Drini je ova tragedija strašno potresla, jer kako kažu, Radiša je bio dobar čovek.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ODLEPIO ZA SRBINOM! Ruben Amorim "prelomio": Dovedite mi ga u Mančester junajted
13. 03. 2025. u 08:35
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)