FRANCUZ PONOVO MOŽE DA IGRA FUDBAL: Pogbi istekla suspenzija, slobodan je u izboru nove sredine
POL Pogba ponovo može da igra fudbal. Suspenzija je Francuzu je istekla i slobodan je u izboru nove sredine.
FOTO: EPA
Ovaj 31-godišnji vezista je od 18. septembra 2023. godine nije igrao takmičarski fudbal, pošto je pao na doping testu.
Sad je došlo vreme za povratak na teren, ali nema mnogo klubova koji u ovom momentu žele da dovedu bivšeg igrača Mančester junajteda i Juventusa.
Pominjao se da je za njega zainteresovan Marselj, no do dogovora nije došlo, pa za sad dolaska u Francusku nema ništa.
Takođe, imao je pozive iz Saudijske Arabije. Ipak, nije želo da ide tamo jer veruje da još uvek može da igra na najvećem nivou u Evropi.
Opcija za Pogbu može da bude i MLS, jer prelazni rok traje do 23. aprila.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
AMERI, ŠTA ĆETE SADA? Nikola Jokić je MVP NBA lige, evo ga i dokaz (VIDEO)
11. 03. 2025. u 06:12
"IGRAM NAJBOLjU KOŠARKU ŽIVOTA"! Evo šta je rekao Nikola Jokić posle monstruozne partije
11. 03. 2025. u 08:06
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
SVE VEĆI HAOS SA NARKO-KARTELOM PRED MUNDIJAL: FIFA oduzima Meksiku ovo domaćinstvo?!
Najnovije vesti iz sveta sporta više liče na one iz crne hronike. A delimično i tamo spadaju.
24. 02. 2026. u 12:23
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)