MIMOVIĆ U FENERBAHČEU: Doskorašnji fudbaler Zvezde zadužio dres sa brojem 77
OGNjEN Mimović potpisao je ugovor sa Fenerbahčeom i tako dodatno povećao broj srpskih fudbalera u ovom klubu.
FOTO: Privatna arhiva
Crvena zvezda će od ovog transfera zaraditi 8.700.000 evra i 10 odsto od naredne prodaje. U finansijskom smislu šampion naše zemlje je dobro prošao.
Mimović se slikao u dresu turskog velikana, zajedno sa njim bio je menadžer Zoran Pavlović, a desni bek zadužio je dres sa brojem 77.
On će u Fenerbahčeu raditi pod vođstvom Žozea Murinja, dok će mu saigrači biti Dušan Tadić i Filip Kostić.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
OVO JE PRAVI VEČITI DERBI: Pobednik duela Partizan-Zvezda rešen u poslednjem napadu
31. 01. 2025. u 22:12 >> 22:45
VELIKA POBEDA HAMADA MEĐEDOVIĆA: Srpski teniser savladao 12. igrača sveta
31. 01. 2025. u 20:24
TENISKI SVET U ŠOKU! Evo kada će se tek Novak Đoković vratiti na teren
29. 01. 2025. u 08:01
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Transfer bomba! Crvena zvezda dovodi sjajno pojačanje, Dejan Stanković lično odabrao! Skauti više puta išli da se uvere u toliki kvalitet
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda mogle bi da obraduju "delije".
04. 05. 2026. u 16:01
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)