VELIKI PEH ZA BAJERN: Kejn zbog povrede mora na pauzu
Fudbaler Bajerna Hari Kejn odsustvovaće najmanje dve nedelje van terena zbog povrede butnog mišića, preneo je danas nemački Bild.
FOTO: Tanjug/AP
Kejn se povredio na jučerašnjem meču 12. kola Bundeslige protiv Borusije u Dortmundu (1:1). Engleski fudbaler je zbog povrede zamenjen u 33. minutu.
Bajern je danas saopštio da je posle dodatnih lekarskih pregleda utvrđeno da je Kejn pokidao butni mišić, ali klub iz Minhena nije objavio koliko će engleski fudbaler morati da odsustvuje van terena.
Bild je preneo informaciju da Kejna očekuje pauza od najmanje dve nedelje, a na teren bi trebalo da se vrati 20. decembra na utakmici 15. kola Bundeslige protiv Lajpciga.
Kejn je ove sezone odigrao 19 utakmica za Bajern u svim takmičenjima i postigao je 20 golova.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)